Magický olej - Stará cesta. Období první poloviny podzimu (22.9. - 11.11.).

LIMITOVANÁ EDICE.

 

 

Dostupnost Vyprodáno
329 Kč
Kód produktu 1069
Kategorie Roční období a svátky
Položka byla vyprodána...
 

Podzimní rovnodenností začíná doba posledních sklizní a energie směřuje k odpočinku. Sluneční síla je oslabena a zimní temnota se pomalu připravuje na převzetí vlády. Podzimek je období úklidu - nejen na zahradách, polích a doma, ale také v sobě. Děkujeme strážcům a duchům půdy, stromů i rostlin. Obětujeme část své sklizně.

Do období podzimku spadá pohanský svátek podzimní rovnodennosti - Mabon (22. - 23.9.) a svátek Samhain - Dušičky (31.10.) - ačkoli Samhain astronomicky i pocitově spadá spíše do období předzimy, kdy jsou ostatní světy mnohem více přístupnější a my můžeme cítit přítomnost svých předků v dlouhém nekonečném zástupu.

Olej nese jemnou energii posledních závanů teplého vánku, ale také prvních mlh, zoraných polí a posledních, jemně vonících květin. 

Propojuje nás s uklidňující energií nastupujícího podzimu, s dobou, kdy se začínáme obracet směrem dovnitř sebe bez rušivých vlivů okolo.

Směs olejů s tóny posledních letních květin a lehkých citrusů v jojobovém oleji je doplněna sušeným bodlákem a kouskem křišťálu.

Lahvička objem: 10 ml

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE