Milí zákazníci, do konce května platí u svíček staré ceny. Od 1. června jsem bohužel nucena zdražit.
Kód: 830

POSVÁTNÉ MÍSTO

299 Kč
Momentálně nedostupné

Ochrana, rituál, spiritualita.

 

Kategorie: Rituální parfémové oleje
Položka byla vyprodána…

Posvátné místo nebo prostor nemusí být jen samostatná místnost. Může jím být malý koutek, menší skříňka či obyčejný pařez na kraji lesa.

Jsme to my a naše energie, která činí místo zvláštním a posvátným. Takovou energii vyzařujeme tehdy, když je naše tělo, mysl i duše  ve vzájemném souladu.

Připravená směs pomůže očištění a posvěcení daného místa, pomůcek nebo aury našeho těla. Snadněji se tak dostaneme k našemu podvědomí a staré moudrosti.

Osobní posvátný prostor vytváří místo mezi světy. Neexistuje pouze jako fyzické místo, ale také v duchovní rovině. Může významně napomoci naší spirituální a magické praxi.

Vytvoření takového osobního místa je příjemným oživením našeho běžného života. Jde o místo, kde se soustředí velká síla.

Směs tvoří skořice, kadidlovník, grep, pačuli a santalové dřevo. Skořice je symbolem ohnivé a silné energie a patří mezi vysoce ochranné a stimulující byliny. Kadidlovník přináší ochranu a zvýšení duchovního vnímání. Očišťuje prostory, věci i auru. Grep nese energii probuzení a povzbuzení. Osvěžuje tělo i mysl, napomáhá lepšímu soustředění. Je nositelem pozitivní energie. Pačuli je výrazně uzemňujícím prvkem, symbolem Země, uklidňující a chránící. Santalové dřevo podporuje kouzla, uchovává příjemné vibrace, uklidňuje duši i emoce.

 V každé lahvičce jsou přidány kousky záhnědy. Je kamenem velké ochrany, uzemnění a posvátné síly. Zahání strach a negativní emoce, očišťuje mysl, ochraňuje na všech možných úrovních. Harmonizuje základní čakru.
 
 

Ručně připravené spreje jsou vytvořeny k provonění prostoru, povlečení, aury, pro meditace a rituály, kdy pomohou pozvednout náladu a energie kolem nás. Vytváří kouzelnou atmosféru dle svého účelu.

Složení: čistý alkohol, voda, mořská sůl, směs 100% esenciálních olejů, polodrahokamy

Objem: 50 ml

Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Před každým použitím lehce protřepejte. Případné zakalení není na závadu.

100% přírodní.

* Výroba byla ukončena.


NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
KH Avatar autora | 31.3.2020
Naprosto dokonalý sprej, který v tuto dobu využívam velmi často, jelikož jsem často rozhozená aktuální situací a lidma, krásně vyrovnává osobní energii a umožňuje mi lepší koncentraci na věci potřebné. Děkuji za něj :)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 31.3.2020
Já moc děkuji za Vaše hodnocení :-) Opatrujte se!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: