Kód: 930

OREÁDA

329 Kč
Skladem (3 ks)

Edice Elementals

 

Kategorie: Magické oleje

Nymfy (nebo také víly, spiriti, démoni, přírodní duchové - dle vaší osobní preference) patří k hluboké historii vesnického čarodějnictví, obyčejné venkovské magii i k životu starých národů.

Byly a jsou uctívány jako duchové různých částí přírody. V lidové magii různých skupin je také často najdete pod názvem "víly"(nezaměňovat však s vílami dle aktuálních trendů).

Nedá se s jistotou říci, zda jde opravdu jen o stvoření ženského pohlaví jak je často uváděno. Lépe je spokojit se s tím, že jde o bytosti nejasného pohlaví a věku. 

Oreády jsou stvoření obývající hory, horská údolí, jehličnaté lesy podhůří a široké louky i pastviny na úbočí hor. Podle pověstí byly nejstarší z nich dcery pěti Daktyloi (mužské  bytosti propojené s Velkou Matkou - kováři a léčitelé) a pěti Hekaterid. 

Činí přírodu úrodnou a krásnou. Jsou spojeny s elementem Vzduchu.

Jejich doménou je volnost a svoboda, harmonie na úrovni emoční a duchovní.

 

Nymfy jsou stvoření, která vám mohou bezpochyby pomoci. Nejsou to ale stvoření jednoduchá. Nelíbí se jim žádná forma hrubého jednání a vynucené pomoci. Pokud vy budete přistupovat ke všem přírodním entitám s pokorou a dobrou vůlí pak i oni k vám.  

 

Směs je kompozicí oleje z bílé moruše, který nese lehce pikantní aroma jako vítr, který vane na vrcholcích hor, dále zeleného čaje, rozmarýnu a mimózy s lehkým dotekem jasmínu. Doplněna je sušeným tymiánem. 

*

Objem: 10 ml

*

Není určeno k vnitřní spotřebě. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

*

 

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
VD Avatar autora | 26.7.2021
Prostor, dálky, svěžest, naděje a čistá energie, která nabiji. Krásná a jemná vůně.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 26.7.2021
Moc děkuji!