Kód: 366

MABON

329 Kč
Skladem (5 ks)

Podzimní rovnodennost, 2. sklizeň, období podzimu.

Limitovaná edice.

 

Kategorie: Magické oleje

Mabon je druhým svátkem úrody.Tímto časem začíná podzim jako vstupní brána k období zimy. Začíná fáze slabého Slunce, svět umírá a upadá do temnoty. Příroda se připravuje na hluboký spánek.

Žehnáme celé přírodě, děkujeme za úrodu a hojnost.

Je dobou přípravy na odpočinek a zároveň i dobou oslav - po celoroční práci konečně sklízíme úrodu. Je také dobou, kdy se vnitřně srovnáváme a připravujeme na chladné a tmavé období. Regenerujeme, odpočíváme a věnujeme se hlavně sami sobě - svému vnitřnímu světu a své duši.

Určitě jsme si vědomi myšlenek a věcí, které nás trápí, potlačených emocí. Důležité je odstranit všechno to, co nám překáží a porušuje naši celkovou rovnováhu.

Rituální olej na první přivonění zaujme vůní půdy a rostlin, která je jemnou směsí lékořice a anýzu , během několika vteřin se však nečekaně rozvine aroma posledních zralých plodů podzimního času, jako jsou ostružiny a švestky společně s kapkou cedru a fazolí tonka. Přidán je sušený hřebíček, který je rostlinou osobní ochrany i pevného přátelství.


Každá 10 ml lahvička je doplněna drobným kouskem TYGŘÍHO OKA. Toto oko oživuje tělo, mysl i ducha. Posiluje sebedůvěru i koncentraci. Souvisí s čakrou solar plexu a čakrou temenní.


Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. 

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.