MĚSÍČNÍ BOHYNĚ

 
 

Magický olej. Bergamot, myrha, růže damašská, santalové dřevo, ylang ylang. Larimar.

Dostupnost Momentálně nedostupné
399 Kč
Kód produktu 150
Kategorie Magické oleje
Položka byla vyprodána...
 

Energie Bohyně je posvátná, léčivá, budící lásku i soucit. Navázat kontakt s Bohyní znamená najít ji v sobě.

Je ochránkyní všech žen. Má stejně jako Měsíc mnoho tváří. Pro někoho je měsíční bohyní Freya, pro jiného Isis nebo Bastet, Maat, Artemis, Persefona, Seléné...má mnoho jmen a přesto je jen jedna jediná.

Naučí nás ctít světlo stejně jako tmu, pochopit celý koloběh světa, života a přírody. Vydáme se na posvátnou cestu, která naplní náš život radostí, touhou, pochopením, sounáležitostí a harmonií.

Měsíc je posvátným průvodcem našeho života.  Úplňkový čas je doba, kdy je energie Měsíce nejsilnější. Přináší magickou moc všem našim rozhodnutím a duchovnímu růstu. 

Olej v sobě nese sílu vzácných esenciálních olejů absolue - růže damašské, santalového dřeva a myrhy. Růže je symbolem božské lásky a energie, osvěžuje duši a přináší krásu. Santalové dřevo zesiluje všechna kouzla, záměry i přání. Navozuje klid a podporuje práci s vnitřním Já. Myrha zvyšuje vibrace a schopnost koncentrace. Posvátnou trojici doplňuje bergamot jako symbol relaxace a očisty a ylang ylang pro sjednocení těla, mysli a duše.

Každá lahvička je doplněna zlomky larimaru. Larimar je mocným kamenem umožňujícím spojení s jinými světy. Odstraňuje všechny negativní emoce a pocity, traumata i duševní bloky. Je symbolem ženskosti a napomáhá nám propojit se s přírodou, Měsícem i dalšími energiemi kolem nás.

Objem: 10 ml.

Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

 

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 1.11.2019
Táto vůně mně dostala. Je doslova božská a dokonalá, zamilovala jsem se do ní :)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.11.2019
Moc děkuji!! :-)
5
JH Avatar autora | 30.10.2019
Tento olej je naprosto luxusní! Jeho vůně je jemná, něžná a zároveň nesmírně energická a dominantní. Moje první reakce po přivonění byla: "No páááni, tak ten je úžasnej!" Rozhodně doporučuji!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.10.2019
Moc děkuji za krásné hodnocení!
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE