Magická a rituální práce, čarodějnictví, ochrana.

Magický sprej. Kardamom, kadidlo, hřebíček, zázvor. Prehnit.

Dostupnost Momentálně nedostupné
259 Kč
Kód produktu 831
Kategorie Magické oleje
Položka byla vyprodána...
 

Slovo "magie" pochází ze staroperského slova magu a zahrnuje v sobě rozmanitou škálu praktik - od kouzel, zaklínadel přes věštění až po nekromancii, práci s démony a božstvy a samotné čarodějnictví.

Koncept a pojetí magie se měnilo během nekonečného proudu času. Pro každého z nás znamená tento pojem něco jiného. Přesto dokáže ta jedna magie naplnit život každého jednotlivého člověka k jeho spokojenosti.

Tato směs je tvořena namíchaným kardamomem, kadidlem, hřebíčkem a zázvorem. Kardamom je ochranným prvkem, zároveň ale povzbuzuje tělo i mysl a povznáší duši. Tato magická bylina byla často součástí kyphi, staroegyptského kadidla, jež bylo významným lékem. Kadidlovník podporuje duchovní rozvoj, očišťuje prostory od negativních energií a napomáhá také čistění čaker. Hřebíček je rostlinou velké ochrany a síly, podporuje prosperitu i úspěch. Je spojen s elementem Ohně. Zázvor nese teplou a příjemnou energii pro lásku, ochranu, obranu i pro dobrý spánek. Je spojen s prosperitou a opět také s elementem Ohně. Je nositelem velké síly.

Lahvička je doplněna několika kousky prehnitu. Prehnit podporuje pravdu, moudrost a porozumění. napomáhá nám duchovně vyrůst, sjednotit mysl i tělo, harmonizovat srdeční čakru a potlačit obavy či strach. Má jemnou, ale zároveň silnou energii. Významně svého majitele chrání a podporuje jeho intuici.

Ručně připravené spreje jsou vytvořeny k provonění prostoru, povlečení, aury, pro meditace a rituály, kdy pomohou pozvednout náladu a energie kolem nás. Vytváří kouzelnou atmosféru dle svého účelu.

Složení: čistý alkohol, voda, mořská sůl, směs 100% esenciálních olejů, polodrahokamy

Objem: 50 ml

Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Před každým použitím lehce protřepejte. Případné zakalení není na závadu.


NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE