LESNÍ VÍLA

 
 

Magický olej. Grep, jalovec, cypřiš. Olivín.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
329 Kč
Kód produktu 390
Kategorie Magické oleje
Položka byla vyprodána...
 

 

Víly a jiné magické bytosti fascinují člověka od nepaměti. Ohromují nás svou silou i moudrostí. Žijí všude kolem nás v souladu s přírodou a jejími rytmy.

Nejvíce jsou tyto bytosti spojeny s lesní říší - tam se cítí nejlépe, v objetí stromů a všech živých tvorů. Elixír je umíchán tak, aby nám pomohl propojit se světem elementálů. Povznáší naše srdce a pomáhá nám vstřebávat vysoce léčivou energii Matky Země.

Nebojte se je požádat o pomoc či inspiraci. Možná uslyšíte odpověď v podobě slabého cinkání zvonků, jemného závanu milé hudby nebo uvidíte malé duhové záblesky.

Aroma grepového oleje osvěžuje a povznáší atmosféru kolem nás. Přináší čerstvou energii, optimismus a radost. Jalovec je symbolem léčení, zahání negativitu a zvyšuje naši léčivou sílu. Chrání nás, nese s sebou kreativitu, aktivuje krční čakru a velmi zvyšuje naše osobní vibrace. Podporuje naše záměry a směřuje nás k radostnému a bezstarostnému životu. 

Cypřiš je spojen s nesmrtelností duše a s pomíjivostí pozemského života. Zesiluje intuici, přináší duchovní vhled a uklidňuje nadměrně aktivní mysl.

Každá 10 ml lahvička je doplněna drobným kouskem OLIVÍNU. Olivín je spojen s elementem Země. Přitahuje finance, lásku, štěstí a ochranu. Odráží negativitu a podporuje rychlý duchovní růst. je spojen s čakrou srdce a solar plexu.NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE