ČARODĚJKA

 
 
  • 1 z 2

Magický olej. Větvičník, pačuli, opoponax, březule. Malachit.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
329 Kč
Kód produktu 836
Kategorie Magické oleje
Položka byla vyprodána...
 

Tento olej v sobě nese primární dávnověkou syrovou energii přírody - Matky Země. Je uzemňující a uklidňující, ale zároveň velmi silný a uzdravující.

Nese v sobě dotek Velké Matky ve své prapůvodní podobě - stejně jako jej najdeme v půdě, listech, kůře stromů a divoké vodě.

Jeho vůně je zemská, nespoutaná, ale i konejšivá - vůně lesa po dešti, vlhké půdy, mechu a rostlin...

Přijde moment, kdy si uvědomíte, že jste "doma".

Vzácný větvičník je nositelem síly, štěstí a ochrany. Velmi silně uzemňuje a stabilizuje mysl i emoce. Jeho doménou je samozřejmě element Země a významně nás pojí s touto energií. Pačuli je rostlinou zemských elementálů, uzemňuje a mimo jiné přináší prosperitu, lásku a hojnost. Opoponax je nositelem ochrany, ale i strážcem tajemství - toho tajemství, které je určeno jen těm, co chtějí poznat a chtějí vědět. Mimo jiné odpuzuje veškeré parazitické entity, které dokáží oslabit naši auru i zdraví. Březule doplňuje působení všech ostatních ingrediencí a fixuje jejich sílu.

Každá lahvička obsahuje krystaly malachitu. Malachit je mocný ochranný kámen s napojením na element Země. Pohlcuje negativitu všeho druhu, pomáhá odstraňovat cizorodé látky a výrazně uklidňuje. Pročišťuje všechny čakry, otevírá srdce lásce - té čisté, prapůvodní a hluboké. 

 Objem: 10 ml nebo exkluzivní zdobená lahvička o objemu 15 ml (plnící)

NEUŽÍVAT VNITŘNĚ!

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.1.2021
Naprosto úžasná nadčasová vůně, slovy se nedá popsat - zamilovala jsem se na první čichnutí. Kapka oleje voní celý den, cítím ji dokonce ještě ráno :)....připomíná mi, kdo jsem a krásně mě zklidňuje. Díky!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 8.1.2021
Moc děkuji!
5
JH Avatar autora | 28.2.2020
Tak tohle je pecka!!! Hluboce se skláním před uměním namíchat něco takového! Olej nádherně voní, cítím v něm vůni čerstvých listů v lese, kůry stromů, drobných lesních kvítečků a zároveň i zemitou vůni lesní hlíny, když se do ní hrábne a odkryje se vlhká hrabanka s jemně tlejícími částmi rostlin a kořínků. Tohle je opravdová přírodní vůně Matky Země! Silná a jemná zároveň, objímající, ochraňující a milující!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 28.2.2020
Moc a moc děkuji!!
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se o cookies dozvíte ZDE