Milí zákazníci, do konce května platí u svíček staré ceny. Od 1. června jsem bohužel nucena zdražit.
Kód: 1574

Osobní terapie

15 000 Kč
Vyprodáno
Kategorie: Konzultace a terapie
Položka byla vyprodána…

Osobní terapie/online terapie v rámci osobní cesty je určena pro ty, kteří chtějí změnit svůj život, nastavit nové mantinely a vstoupit na novou stezku. Můj osobní terapeutický přístup je kombinací několika technik, které jsem studovala v certifikovaných kurzech. Vytvořila jsem inspirativní cestu, jak léčit tělo i duši. 

Projdeme společně nevědomou i vědomou částí života. Najdeme společně cestu, jak docílit dlouhodobých změn.

 

Pro koho je terapie určena

Jste připraveni vidět sami sebe v jiném světle, chcete vyřešit celoživotní problémy, bolesti a blokace, chcete se posunout, probudit své schopnosti a umět si vytvořit žádoucí realitu. Jste připraveni na sobě pracovat.

 

Jak terapie funguje 

Budeme se scházet (osobně nebo online) v pravidelných intervalech každý měsíc po dobu půl roku. Každé setkání je jasně definované a má maximálně 90 minut. Každý týden prokonzultujeme důležité události či posuny v rámci telefonního hovoru nebo chatu. Samozřejmostí je také podpora v případě akutní potřeby a občasné zasílání newsletterů či zpráv pro povzbuzení a radost.

 

MOMENTÁLNÍ KAPACITA JE OBSAZENA 

 

Balíček terapie znamená, že máte čas a chuť na sobě pracovat a pravidelně se účastnit schůzek. Na každou schůzku se pečlivě připravuji s ohledem na daného klienta. Nevyužitý čas propadá. Částka je nevratná.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: