Kód: 573/OBS

Vejce - polodrahokam

Kamenná vajíčka - výběr z variant.

 

                  

Kategorie: Kameny & šperky

Zvolte variantu

Kámen: obsidián
Vyprodáno | 573/OBS
389 Kč
299 Kč
Kámen: lepidolit
Vyprodáno | 573/LEP
389 Kč
299 Kč
Kámen: japis kambaba
Vyprodáno | 573/JAP
389 Kč
299 Kč
Kámen: jaspis zebra
Skladem (2 ks) | 573/JAS
389 Kč
299 Kč
Kámen: zelený křemen
Vyprodáno | 573/ZEL
389 Kč
299 Kč

Kameny vybroušené do tvaru vajíček jsou vhodné k harmonizaci prostoru (stejně jako kamenné koule), ale také jako harmonizační kameny do ruky či k ochraně a posílení daného místa. 

Využít je tak můžeme pro lepší spánek, pro přísun nové energie, pro zklidnění, ochranu nebo také očistu.

Vhodná jsou také pro přímé přikládání na tělo nebo pro masáž.

Takto vybroušené polodrahokamy jsou také často využívána jako tzv. YONI vajíčka, která slouží pro léčení a harmonizaci pohlavních orgánů, pro zlepšení sexuální energie, ale také pro posílení pánevního dna. Jejich používání se datuje mnoho tisíc let nazpět, kdy se tato vajíčka využívala zejména ve staré Číně. Upozorňuji, že tato vajíčka ale NEJSOU certifikována pro toto použití!

LEPIDOLIT

Lepidolit je znám svojí schopností lokalizovat problémové místo v těle (začne lehce vibrovat). Jde o uklidňující kámen, který odbourává negativní dopady každodenního života a stresu. Pozvedává psychické vědomí, podporuje lásku, odstraňuje bloky i jejich příčiny. Zmírňuje stavy úzkosti. Napomáhá k lepšímu spánku, stabilizuje emoce a postrkuje nás vpřed k dosažení vlastních cílů.

JASPIS KAMBABA

Tento druh jaspisu s odstíny zelené a hnědé barvy je kamenem porozumění a pochopení. Posiluje vztahy, učí nás trpělivosti, přináší soucit, harmonii a lásku. Dodává životní sílu a stabilitu. Postará se také o příjemný a klidný spánek. Protože je tento jaspis tvořen fosilními stromatolity, tedy organismy patřící mezi první živé organismy na Zemi, nese v sobě moudrost celého života Země.

JASPIS ZEBRA

Černobílý jaspis je spojen s nalezením vnitřního klidu a tolik vytoužené rovnováhy. Přináší útěchu v dobách, kdy je život náročný a stresující. Zahání strach i obavy, posiluje vůli k životu a myšlenky o dobré budoucnosti. 

ZELENÝ KŘEMEN

Tato odrůda křemene je spojena s ochranou, harmonií a léčením. Jedná se o směs chalcedonu a chloritu. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Chrání před negativními vlivy a dodává ohromnou sílu i energii, neboť je silně propojen s Matkou zemí. Podněcuje kreativitu a stimuluje/harmonizuje srdeční čakru. 

Ačkoli je zemským kamenem, je důležité také jeho propojení s Měsícem a Sluncem, a tedy elementem Vody a Ohně.

OBSIDIÁN

Černý obsidián je kamenem ochrany, uzemnění, sebevědomí a náleží elementu Ohně. Velmi dobře nás může propojit se naším nitrem, s tím, co sami před sebou skrýváme. Otevírá podvědomí a pracuje se stíny, které patří ke každému z nás. Je zároveň velmi silným ochranným kamenem, odráží jak magické útoky, tak i všeobecné zlo a negativitu. Dodává víru a sílu, podporuje nás, abychom věřili v sami sebe a své sny. Dokáže prolomit blokády (zejména na psychické úrovni), pomáhá v rozvoji logického a jasného myšlení.

 

Velikost: cca 5 x 3 cm

Vajíčka jsou dodávána v organzovém pytlíčku. S podstavcem.

Foto je vždy ilustrativní!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.