Kód: 684

JABLOŇOVÝ SAD- svíčka

590 Kč
Skladem (>5 ks)

Podzimní rovnodennost, sklizeň, hojnost, počátek podzimku.

LIMITOVANÁ EDICE.

 

Léto předává vládu podzimu. Tímto časem začíná vstupní brána k období zimy. Začíná fáze slabého Slunce, svět umírá a upadá do temnoty.

Příroda se připravuje na hluboký spánek.

Žehnáme celé přírodě, děkujeme za úrodu a hojnost.

Podzimek je dobou přípravy na odpočinek, ale zároveň i dobou posledních prací uvnitř doma i venku na zahradě.

Je také dobou, kdy se vnitřně srovnáváme a připravujeme na chladné a tmavé období. Regenerujeme, odpočíváme a věnujeme se hlavně sami sobě - svému vnitřnímu světu a své duši.

Určitě jsme si vědomi myšlenek a věcí, které nás trápí, potlačených emocí. Důležité je odstranit všechno to, co nám překáží a porušuje naši celkovou rovnováhu.

Svíce nese příjemné aroma zralých jablek společně s kousky skořice a dalším kořením. 

To vše je propojeno s působením badyánu, který patří mezi byliny "probuzení". Aktivuje mysl, pomáhá nám vidět za oponu tohoto světa. Má také funkci ochrannou a posiluje naše spojení se spirituálním světem. .

Každá svíce je doplněna krásným kouskem tygřího oka. Toto oko oživuje tělo, mysl i ducha. Posiluje sebedůvěru i koncentraci. Je nositelem velké síly a energie, kombinuje v sobě sílu Slunce i Země. Přináší také štěstí a bohatství. 

*

Ručně vyrobená magická svíčka: skleněná dóza s víčkem 500 ml

Znáte jako svíčku Mabon 

*


Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před teplem nebo přímým slunečním zářením. Nikdy nenechávejte zapálenou svíčku bez dozoru nebo v blízkosti hořlavých předmětů, jako jsou závěsy. Při používání otevřeného ohně vždy myslete na bezpečnost. Dbejte na pokyny piktogramů.

 

 

Informace k produktům - svíčky

  • před zapálením zkraťte knot na 5-7 mm
  • při hoření nechte rozpustit celý povrch
  • nenechávejte hořet svíčku déle než 4 hodiny (menší svíce) nebo 6 hodin (velké svíce)
  • nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu hoření, doporučuji vyndat, jakmile se rozpustí horní vrstva vosku; kameny ponechané ve svíčce mohou dusit knot; pozor při jejich vytahování, mohou být horké!
  • dbejte na pokyny piktogramů u každé svíčky

Ručně lité a vytvořené - od prvního rozpuštění vosku až po výrobu etiket a zabalení. Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních a vonných olejů v sojovém vosku. Vonné oleje používám zásadně vysoké kosmetické kvality, nikoli běžně dostupné oleje pro výrobu svíček, které obsahují těžké chemikálie. Nakupuji pouze u ověřených výrobců, kteří disponují bezpečnostními listy a splňují přísné podmínky dané EU. Oleje, které do svíček míchám, můžete bez problémů použít také na kůži.

Knoty jsou čistě bavlněné nebo na papírové bázi (ECO), vyrobené v ČR nebo Evropě. Knot je ručně centrovaný během lití vosku.

Třpytky jsou biologicky rozložitelné, neobsahují plasty. Značka Bioglitter® PURE je kosmeticky testovaná, založená na rostlinné bázi bez plastů, antimonu a hliníku. Lehce se rozloží ve vodě i v půdě.

Ve svíčkách je použit čistý premiový sojový vosk. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi. 

Dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. 

Berte prosím na vědomí, že použité oleje - ať už čisté esenciální oleje či kosmetické oleje nejvyšší kvality - obsahují látky, které mohou vyvolat podráždění kůže a očí, případně způsobit alergickou reakci. Stejně tak mohou být v neředěném stavu toxické pro životní prostředí.

Výše uvedené platí pro svíce i oleje. Žádný z produktů není určen ke konzumaci!

Moje svíčky jsou označeny CLP (Classification, Labeling and Packaging) v souladu s nařízením EU. Pokud CLP není u produktu uvedeno, pak není v tomto speciálním případě zákonem vyžadováno. Pro případnou komunikaci s toxikologickým střediskem slouží UFI kódy uvedené na CLP.

Žádný produkt, který nese klasifikaci CLP nesmí být označen jako netoxický/ non - toxic nebo eco - friendly/ekologický! Takto mohou být označeny pouze výrobky, na něž se nutnost CLP nevztahuje - typicky čisté sojové svíčky bez esenciálního či vonného oleje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
DB Avatar autora | 26.9.2021
Úžasná vôňa, nádherná práca, vidno, že vyrobené so srdcom ...
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.9.2021
Moc děkuji!