Kód: 1297

Strážce Lesa/Lovec - soška

2 249 Kč
Skladem (> 5 ks)

PŘEDOBJEDNÁVKY PROBÍHAJÍ OD 15.9.2021 DO 22.9.2021

Kategorie: Doplňky

Postava lovce známého z evropských bájí symbolizuje v tradiční cestě Velkého Otce, bdícího nad všemi zvířaty a přírodou.

V mytologii je v anglosaských zemích znám pod jménem Herne. Ten býval kdysi člověkem, avšak kvůli své lovecké vášni a nenasytnosti byl odsouzen být lovcem navěky. 

 

Postava Boha lovu (Velkého Otce) hrdě stojí na lesní půdě, oděna kožešinou omotanou kolem pasu. V rukou drží luk a lovecký roh. U nohou mu stojí vlk, zatímco laň klidně odpočívá. Obě zvířata jsou symbolem jednoty a provázanosti koloběhu života a smrti. Dokonalá harmonie.

Okolo krku nosí Velký Otec rudého hada, obraz životní síly, jenž tepe hluboko pod povrchem Země. Přivádí k životu to, co má být oživeno a bere si zpět to, co již svou cestu naplnilo.

Nádherná soška pro oltář či jakoukoli jinou plochu. Bude vám připomínat koloběh života, ale také cykly přírody, s nimiž jsme pevně spjati.

 

*

 

Soška měří na výšku 30 cm. Je vyrobena z velmi jemné pryskyřice s bronzovou povrchovou úpravou. Ručně malovaná.

Produkt je dodáván v originální krabici.

 

**INFO - MOC VÁM DĚKUJI ZA ZÁJEM O ZBOŽÍ. NABÍDKA NA DEKORACE JE VELMI OMEZENA A PO VYPRODÁNÍ MÝCH ZÁSOB JSOU TYTO SOŠKY DOSTUPNÉ  JIŽ POUZE FORMOU PŘEDOBJEDNÁVEK.

PŘÍŠTÍ DATUM PŘEDOBJEDNÁVEK JE UVEDENO VÝŠE.

POKUD SI V RÁMCI PŘEDOBJEDNÁVKY OBJEDNÁTE I JINÉ PRODUKTY, PAK BUDE VŠE ODESLÁNO AŽ S NAPLNĚNOU PŘEDOBJEDNÁVKOU.

PŘED SPUŠTĚNÍM PŘEDOBJEDNÁVEK KONTROLUJI ZÁSOBY DODAVATELE. POKUD BY SE STALO, ŽE BUDE ZBOŽÍ VYPRODÁNO BĚHEM PŘEDOBJEDNÁVEK NEBO PO NICH, BUDE VÁM SAMOZŘEJMĚ VRÁCENA CELÁ ČÁSTKA.**

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.