Kód: 1476

Ochranné kameny

229 Kč
Momentálně nedostupné

Starověká magie ~ Ochrana ~ Léčení

Kategorie: Magické doplňky
Položka byla vyprodána…

Starověké ochranné kameny jsou známy pro svoji jedinečnost, vzácnost a čistou magii. Během času dostaly mnoho jmen - čarodějné kameny, božské kameny, svaté či vílí kameny. Ve Staré cestě jsou tyto kameny spojeny se silou Velkého Hada.

Každý jednotlivý kus v sobě nese starou posvátnou tradici, která byla podpořena magickými silami samotné přírody po dlouhé období, kdy se kameny nacházely v tekoucí vodě čistého moře. 

Jsou součástí folklóru na mnoha místech světa. Mnoho legend tvrdí, že dírou v kamenech projdou jen hezké věci, tedy štěstí a splněná přání. Naopak negativní věci jako je smůla a neštěstí dírou projít nemohou. 

Ve spojení se silou Vody a Země přinášejí tyto kameny magické síly, které chrání, léčí a jsou nám nápomocny při cestách do jiných světů.

*

Jako nejvhodnější použití se jeví zavěsit kámen k hlavnímu vchodu do domu či bytu, nosit jej na kožené šňůrce kolem krku nebo jej zavěsit u postele pro klidný spánek.

Často se jich využívá i tzv. čarodějném ochranném žebříku, kdy šest těchto kamenů postupně navážeme na přírodní provázek a zavěsíme do okna.

*

Tyto kameny není nutno čistit, někteří však upřednostňují nechat kámen odpočinout pod světlem úplňku v malé misce s vodou a troškou soli.

 

 

Každý uvedený kus je přírodní originál a pochází z ručního sběru v evropském mořském zálivu. Váš kámen k vám doputuje v plátěném sáčku.

Velikost 4 - 5 cm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: