Zářijový úplněk

Zářijový úplněk bývá označován jako Měsíc sklizně, kukuřice, ořechů, ovoce nebo Měsíc ječmene.Nastává čas, kdy dozrává druhá část úrody, dýně, tykve, jablka a další, jsou připraveny ke sklizni. Světlo Měsíce je čistější a průzračnější, a umožňuje nám dokončit sklizeň v různých podobách. Tedy nejen v přírodě.
Listy stromů začínají měnit barvy a teplý svit Slunce v letních večerech přechází pomalu, ale jistě, do tmavších, zahalenějších večerů a ranních mlh.
Je to čas balancování, čas vnitřního usazení, ukotvení a zpomalení po letních dobrodružstvích.
Je to čas díků a užívání si hojnosti ve všech aspektech našeho života.Okolí domu a domov samotný pak začínáme připravovat na podzimní čas.

Blížící se období podzimní rovnodennosti - Mabonu (článek již brzy) nás připravuje na přelom roku, který nastává v období Dušiček (Samhainu).

Je výborný čas na díkůvzdání za úrodu Bohům i Bohyním, komukoli.Korespondujícimi barvami jsou hnědá a zelená, rostlinami pšenice, vilín a lněné semínko, kamenem citrín, peridot a heliotrop. Elementem je Země.


Zdroje obrázků: thequietcloset.blogspot.com ,  journeyingtothegoddess.wordpress.com,  www.depressiontoolkit.org

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení