Stará cesta - metody zapuzení a odstranění

Odstranění nechtěných věcí, kouzel, energií a dalších je jednou z klíčových dovedností, které musí každá bosorka umět.

I když pracujete pouze s pozitivními energiemi, vždycky přijde určitá doba, kdy bude nutné něco odstranit nebo nasměrovat pryč.

Metod existuje velká spousta. Níže uvádím ty, které může provádět každý, jsou přiměřeně jednoduché i pro začátečníky, a jsou bezpečné.

Stejně jako u všech kouzel, která vykonáváte, je i tady důležitá důvěra v to, že se daná věc podaří.

Kouzlo odstranění má tedy za následek zbavení se něčeho (nebo někoho).METODA SVĚTELNÉ KOULE

Její použití se hodí zejména pro vytlačení negativních energií a stejně tak dobře může být použita pro vytvoření ochranné hranice kolem sebe, svého domu, bytu, prostoru apod.

Jde o metodu vizualizace, kdy kolem sebe vytvoříme kouli bílého světla. Vhodná je zejména pro ty, co nechtějí dělat žádné klasické rituály.

Začneme se zavřenýma očima a vnímáme bílé světlo, které vychází z našeho těla a pomalu se rozlévá do okolí. Pomalu začneme utvářet zářivou kouli na hrudi v úrovni hrudníku. Zaměřujeme se na ni a vnímáme jak se zvětšuje a plní. Pomoci nám k tomu mohou i šťastné vzpomínky. V okamžiku, kdy budeme mít pocit, že je naše koule dokonale naplněna rozpřáhneme ruce a vyšleme energii z této koule do okolí. Vidíme, jak se postupně rozšiřuje kolem nás, prochází místnostmi v domě a systematicky vytlačuje vše, co okolo sebe nechceme. Takto ve vizualizaci pokračujeme, dokud koule nedosáhne hranic, které jsme si určili.

S touto technikou spolehlivě odstraníte i většinu nezvaných nočních návštěv, nočních můr a děsů.METODA VYKUŘOVÁNÍ

Jde o jednu z nejúčinnějších metod odstranění negativní energií a různých entit z naší blízkosti nebo předmětů.
Očistné vykuřování pro běžnou očistu prostoru a sebe sama považuji za nutnost a doporučuji minimálně jednou týdně.
Tato metoda se hodí pro opravdu důkladný "úklid", kdy běžná práce není dostačující.

Potřebovat k tomu budeme kadidelnici (misku s pískem), uhlík a byliny či pryskyřice. Myslete prosím na to, že kadidelnice i miska mohou být velmi horké!

Při očistě předmětů můžeme mít kadidelnici položenou, pokud ale čistíme celý prostor, tak bude nutné doutnající uhlík přenášet.

Byliny a pryskyřice, případně dřevo, volíme podle potřeby. Jde o to, zda chceme běžné, jednoduché čištění nebo zda potřebujeme odstranit něco většího, těžkého.
Pro klasickou práci volíme šalvěj, kadidlo, santalové dřevo, levanduli nebo třeba palo santo. Můžeme je použít samostatně i jako směs.
V závažnějších případech lze použít třeba dračí krev. Problém takového vykuřování spočívá v tom, že odstraní většinou naprosto všechny energie a kouzla, tedy i ta dobrá.

Jestliže se stane, že nic z výše uvedeného nepomáhá a my už nevíme kudy kam, můžeme použít vykuřovadlo známé jako asafoetida nebo-li čertovo lejno. Podle tradic by toto vykuřovadlo mělo odstranit naprosto všechno, tedy i to, co odolává běžně používaným metodám. Ale dopředu upozorňuji - opravdu nepříjemně voní (prostě neskutečně smrdí)!!!! A bohužel zůstává v prostoru po poměrně dlouhý čas.

Předměty necháme procházet kouřem, dokud nejsme přesvědčeni o tom, že je očištění hotovo.

Pokud se chystáme čistit celý prostor nebo dům, použijeme na rozhánění kouře buď vlastní ruku nebo velké pero, případně metličku. Po celou dobu pevně myslíme  na odstranění všeho špatného a negativního.
Velku pozornost věnujeme všem rohům v místnosti (kde se energie ráda hromadí) a také vnitřnímu prostoru skříněk a skříní. Všem výklenkům a otvorům.
Osobně ještě dělám jakousi bariéru u každého okna a vstupních dveří. Objedu kouřem rám a doprostřed nakreslím pentagram.METODA SVÍČEK

Opět klasická metoda očisty, kdy můžeme jednoduchým rituálem docílit odstranění negativních energií, špatných pocitů, problémů i lidí z naší blízkosti.

Potřebujeme černou svíčku, pomazávací olej (volitelné), byliny (volitelné), ostrý předmět na rytí do svíčky a místo, kde vydrží svíčka hořet.

Nejprve tedy vyřežeme do svíčky svůj záměr, můžeme použít slova, obrázky nebo symboly. Svíčku poté pomažeme olejem k tomuto účelu vytvořenému. Není to nutné, ale doporučené. Svíci pomazáváme buď metodou od středu k vrcholu a od středu dolů, nebo v horizontální pozici směrem od těla (jde o odehnání, odstranění). Můžeme ji obalit v bylinách, rozsypat je okolo...
Po zapálení se maximálně soustředíme na náš záměr, promluvíme pevným hlasem. Stačí jednoduchá věta: " To a to odstraňuji ze svého života, odejdi pryč a nikdy se nevracej!" Opakujeme pomalu několikrát po sobě, klidně v rámci několika minut.
Pokud máme svíčku malou, určenou přímo na tato kouzla, necháme ji dohořet celou. Pokud máme svíci větší, kterou nestihneme spálit, je vhodné rozdělit si ji na několik dílů, které budeme postupně každý den pálit - můžeme využít ubývající fázi Měsíce a poslední rituál provést v době, kdy je Měsíc skrytý v temnotě.
Až svíce dohoří úplně, sebere všechny zbytky, zabalíme a vyhodíme - pokud možno ne do vlastní popelnice.METODA VODY

Jednoduchá, příjemná metoda, kterou můžete provádět každý den. Výborně se hodí pro odstranění rušivých emocionálních stavů, energetických blokád, negativních energií nalepených na našem těle apod.

V tomto případě opět pracujeme s vizualizací. Pokud někomu činí vizualizace problém, lze celý tento proces spojit s každodenní očistou těla ve sprše.

Princip celého procesu spočívá ve vytvoření představy vodopádu, do kterého se postavíme a necháme vodu, aby očistila naše tělo na všech úrovních. Voda je příjemně teplá, uklidňující, uvolňuje svaly. Čistí nás až do hloubky těla i duše, do poslední buňky. My můžeme vidět, jak všechno to špatné odchází pryč, stéká to na zem jako černá a špinavá voda.

Ve vizualizaci pokračujeme, dokud neodtéká čistá voda.

METODA OHNĚ

Je myšlena jako využití spalující moci ohně v naší mysli. Je razantní a účinná. Velmi vhodná pro  odstranění špatných návyků, traumat, negativních emocí, pocitů úzkosti, paniky a třeba i deprese.

Potřebujeme k tomu pouze klidný a ničím nerušený čas. Posadíme se, zavřeme oči a relaxujeme. Připomeneme si věc, kterou chceme odstranit. V tu chvíli vzplane v naší mysli bílý oheň. Je horký, spaluje věci rychle a důkladně. Uchopíme tu danou věc do ruky (případně ji převedeme na fotografii), věc můžeme rozlámat, fotografii roztrhat a zbytky vhodit do ohně. Všechno okamžitě vzplane a je zničeno.

Tato metoda patří mezi ty jemnější, ačkoli působí razantně, a bude nutné ji několik dní opakovat.METODA SPALOVÁNÍ

Opět založena na využití ohně, tentokrát ale reálného. Nejde o metodu, která odstraňuje energie nebo duchy, ale spíše o metodu, která vám pomůže odsunout lidi z vašeho bezprostředního okolí, pomůže odstranit špatné návyky, úzkosti, problémy, nemoci.

Potřebovat budete misku nebo místo, kde bude hořet oheň, pero, papír, a volitelně byliny a oleje.

Na papír zapíšeme koho nebo co chceme z našeho života vytěsnit. Složíme a můžeme pokapat olejem  k tomu určeným. Zaměříme se na tu věc i v mysli, co nejintenzivněji.

Zapálíme oheň a až se dostatečně rozhoří, vložíme popsaný papír do plamenů a necháme kompletně dohořet. Vnímáme, jak daná věc nebo osoba přestává mít nad námi jakoukoli moc.
Pro větší účinek můžeme do ohně přihodit i byliny, které zvolíme tak, aby korespondovaly s naším záměrem.

Popel je nutné pohřbít do země, vhodit do řeky, případně pustit po větru - ale vše co nejdál od našeho domova.

TIP: Tento typ rituálu jde s úspěchem využít i pro kouzla opačného typu, tedy pro splnění našich přání.
METODA ODSTRANĚNÍ ČLOVĚKA


Hodí se pro naprosté odstranění člověka nejen z vaší blízkosti, ale i z vašeho života. Rozhodně mu nijak fyzicky neublížíte, ale může se stát, že vlivem vašeho kouzla bude nucen okolnostmi opustit město, kraj nebo i zemi. Používá se u lidí, kteří jsou nám nějakým způsobem nebezpeční, ať už formou fyzického napadání nebo psychického teroru. Kteří nás jakýmkoli způsobem ohrožují a znesnadňují nám život.

Budete k tomu potřebovat speciální prášek, který si můžete jednoduše doma vyrobit. Samozřejmě, že bude nutné opět se soustředit na daný problém, pracovat s vizualizací atd.

Přísady prášku tvoří věci, které pálí, bodají, leptají a jejich účinek mnohdy bolí. Můžeme tedy využít černý pepř, chilli papričky, síru, sušené vosy, sršně, mravence...
Všechno po usušení rozdrtíme na co nejjemnější prášek.

Tento prášek buď rozsypáváme na zem, kudy dotyčný chodí (nezapomeňte ho však sypat za sebe, nikoli před sebe!!) nebo před jeho vchod.

Pokud není možné dostat se do blízkosti dané osoby, bude nutné nejprve posbírat jeho esence a stopy - tedy vlasy, nehty, samozřejmě maximální účinek má moč, krev, sliny (ale získání je v tomto případě spíše obtížné), dále fotografie osoby, nedopalky cigaret, použitá párátka, podpis, vizitky, lze využít všechny věci, se kterými byla ona osoba v kontaktu.

Po získání věci nebo věcí vezmeme papír, na který napíšeme 9x jméno dotyčné osoby. Použité a osobní věci promícháme s práškem a do papíru vše zabalíme. Takový balíček vložíme do malé lahvičky a nádobku vhodíme do tekoucí vody. Neohlížíme se zpět a přestáváme na kouzlo myslet.

Doporučuji následné očištění.Zdroj obrázků: www.pinterest.com