Stará cesta - kletby, prokletí a čarodějnická ochranná sklenice

Jak je to vlastně s tou "černou magií", co kletby a prokletí, a jak je to s ovlivňováním něčí svobodné vůle?

V první řadě musím opět upozornit, že osobně neberu nic jako černého/bílého. Každý si vybere, co chce a nechce dělat. Plácnout "černá magie" a zaškatulkovat jedince je povrchní.


Každý jsme individualita, každý vnímáme běh světa jinak a každý máme právo si zvolit, co budeme a nebudeme dělat - záležíme jen na tom, na co se cítíme.


Jak jsem už mnohokrát psala, hranice jsou různé - pro někoho je za hranou vytvoření ochranné sklenice, pro někoho kouzla lásky, pro někoho všechno.
A seslat na někoho špatnou energii není jen výsadou čarodějnic. Vsadím, že každý z vás už někdy něco takového provedl. Často si to neuvědomujeme, ale slovo má obrovskou moc, zejména pokud je navíc vyřčeno pod přívalem různých emocí. Dokáže letět jako šíp a zasáhnout cíl. A nelze jej vzít jen tak zpět.
"Já nikomu nic zlého nepřeju, ale...." - pokud opravdu nikomu nic zlého nepřeju, pak toto vůbec nevyslovuju!
Uvědomte si, že vy, kteří umíte pracovat s vnitřní silou a energiemi okolo nás, vložíte i do  jednoho jediného slova neskutečnou sílu. 


Jakákoli kouzla a zaříkávadla získávají sílu jen a jen od vás. Od nikoho jiného, od žádných démonů, satana, nepřátelských duchů (pokud s nimi tedy cíleně nepracujete - to je opravdu jiná kapitola). 

Jestliže mám ale pochybnosti a bojím se toho, co by mohlo přijít, prostě to nedělám.

Hodně lidí se v dnešní době ohání karmou. Tady záleží opět jen a jen na vás, jestli je vám tato myšlenka blízká a ztotožňujete se s ní. Ovšem to, co většina lidí vidí jako karmu karmou není. Na karmu se dnes svádí cokoli.

V tradičním pojetí čarodějnictví nic jako "karma" neexistuje.

Poměrně nová je také myšlenka, že to, co uděláte se vám 3x vrátí. V tradičních směrech čarodějnictví toto pravidlo neexistuje.

Vy se nemusíte ztotožňovat s žádnou psanou myšlenkou. Vy si zvolíte to, co je vám blízké a s čím chcete nebo nechcete pracovat. Je to vaše volba a tím vaše zodpovědnost.

Osobně to beru tak, že na určitou akci je vždy odpovídající reakce. Ale nelze říci, zda bude špatná či dobrá.


Pozor také na slovo "kletba". Běžné jsou věci jako očarování, svázání, uzavření, ale kletba je nejsilnější ze všech těchto věcí. Pokud má být kletba dobře fungující a zasáhnout cíl spolehlivě, pak její příprava vyžaduje poměrně dost času i osobní invence. A není to jednoduché. Taky to není nijak extrémně časté.

Je nutné si taky uvědomit, že očarování, svázání aj. vezmete lehce zpátky - zrušíte je. Kletbu nikoli. Kletbu nelze zrušit, jde ji pouze v některých případech odklonit.

Očarování, svázání, uzavření má za následek např. odklon působení vysávačů energie, škodičů, prudičů, kteří nám znepříjemňují život. U daného člověka působí zhoršení fyzického stavu, smůlu, finanční problémy, neschopnost najít lásku, neschopnost se opět vetřít do vaší přízně a blízkosti...

Kletba má za následek totální destrukci ve všech směrech.Ať je vám v čarodějnictví blízké cokoli, ať pracujete jakkoli, mějte, prosím, na paměti jednu věc - nelze soudit druhého člověka pro to, co dělá. Nedělejte to. Nemusíte to chápat, ale akceptujte to.


V minulých dobách nikdo neřešil, CO čarodějnice dělá. Všichni věděli, že se vyzná v různých věcech, umí pomoci, umí vyléčit, ale JAK to dělá, to nikoho nezajímalo. 
A zároveň každá čarodějnice věděla, kde jsou její hranice, na jakou cestu se už nepustí, co zvládne, co nezvládne, co chce dělat, co nechce dělat.


Představte si jednoduchou věc (dnes zcela běžnou) - někdo někoho deptá. Nedaří se mu následkem toho všeho v životě, v práci, v lásce. Ten dotyčný je zničený, zoufalý, objevují se zdravotní problémy. Vy mu pomůžete tak, že nějakým způsobem "spoutáte" toho druhého - tu škodnou. Ovlivníte negativně život té škodné? Zcela určitě. Pomůžete tomu druhému opět k lepšímu, pozitivnějšímu životu? Zcela určitě.

Takže máme jednou tu "negativní magii" a jednu tu "pozitivní magii". Výsledek je? Neutralita.
Navíc si uvědomte, že neovlivňujete cíleně danou osobu - nedokážete se mu napojit do mozku. Vy jen měníte energie okolo něj.


 


Návod na ochrannou čarodějnickou sklenici.

Ta je v dnešní době skoro nutností - alespoň dle mého názoru.
(pozn. Myslím, že kdo chce, a kdo nějakou dobu už čarodějnictví studuje, najde si zaříkávadla pro svázání či dokonce seslání kleteb poměrně snadno - a nemyslím tím vzory podle hollywoodských filmů. Jde o opravdu velký zásah do života druhého jedince, to mějte, prosím, na paměti. Takovéto věci se nepoužívají jen tak, když nás někdo urazí, naštve, rozpláče... Tahle kouzla jsou velmi razantní odpovědí na velmi razantní záměr/myšlenku toho člověka, který nám chtěl uškodit.).

O co tedy jde? Čarodějnická sklenice pracuje tak, že všechno to negativní, co bylo namířeno proti vám, odešle zpět k vysílateli. Ať to byla slova, emoce, přání všeho nejhoršího, atd.

Tady nastává problém pro mnoho lidí - nemůžu přece poslat negativní energii zpátky, aby to tomu dotyčnému ublížilo! Pokud je tohle vaše první myšlenka, tak se na nějakou sklenici vykašlete. 

Sklenice funguje jako ochranný štít, nikoli jako vysílač negativní energie, a z vlastní zkušenosti mohu říci, že pracuje naprosto spolehlivě.

Návod na její výrobu je naprosto jednoduchý. Stačí vzít sklenici na zavařování se šroubovacím víčkem jakékoli velikosti. Do té postupně nasbíráme co nejvíce ostrých předmětů - zejména rezavé staré hřebíky, zlomené čepele nožů, nůžky, kusy skla...
Až bude sklenice naplněna, musíme ji spojit s naší osobou, tedy dodat osobní esenci. Ta je velmi důležitá, neboť pochází z nás samotných a tedy s sebou nese energii, která bude fungovat jako zmiňovaný štít.
Sklenici takto uzavíráme v období úplňku (ale některé prameny uvádějí, že načasování nutné není). Osobní esence v tomto případě zahrnuje vlastní moč. Pokud navíc menstruujeme a moč je tak doplněna navíc naší krví, jde o nejlepší možnou volbu. Ale i samotná moč samozřejmě funguje spolehlivě. Můžete navíc přidat vlas, nehet, krev, cokoli vás napadne.
Poté už můžeme sklenici zašroubovat.
Celou dobu se při práci se sklenicí soustředíme na náš záměr - tedy ochránit nás samotné a vrátit to negativní zpět ke svému vysílateli.
I po uzavření sklenice se na chvíli posadíme a věnujeme se našemu cíli. Zkuste ji "obalit" vaší energií.
Lze také uzávěr utěsnit černým voskem, můžete do sklenice přidat i sůl, některé polodrahokamy. To jsou věci čistě volitelné a jejich použití záleží jen na vás.
Následuje poslední a důležitý krok - sklenici zakopat.
Pokud je to možné, umístíme ji dál od našeho bydliště. Jestliže máme velkou zahradu, lze ji dát i někam do zadního rohu - ale moc fajn to taky není.
Zároveň musíme zvolit místo, kde ji někdo nevykope. Vložíme ji tak hluboko, aby ji zvěř nevyhrabala. Nutné je sklenici samozřejmě obalit vhodným materiálem, aby se nerozbila. Místo zahrabeme a necháme být.
Nikdo, opravdu nikdo, by neměl vědět, kde máte sklenici zakopanou. I z nejlepšího přítele se může stát nepřítel.
Jestliže sklenici někdo vykope nebo sklenice praskne, přestává fungovat. Když si tedy nejsme jistí, jestli je sklenice pořád na svém místě, není nic jednoduššího než udělat druhou a zakopat ji na jiné místo. Původní sklenici NIKDY nevykopáváme a už vůbec ji neotevíráme!!

Takto vám bude sloužit po X let. Navíc můžete její sílu obnovovat tím, že za pár let uděláte další a pak zase...Rozhodně nemusíte mít jen jednu.
 Zdroj obrázků: www.pinterest.com