Říjnový úplněk

Listí již opadává ze stromů, pole jsou sklizena, holá nebo zoraná. Lesní zvěř začíná sbírat zásoby na zimu. Je čas lovu.Říjnový úplněk je nazýván jako "Měsíc lovce", "Měsíc cestování" nebo "Měsíc umírající trávy". Je také Měsícem révy a padajícího listí.

Měsícem lovce je ze zřejmých důvodů - v dávných i nedávných dobách se vydávali lovci na jednu z posledních výprav, aby nashromáždili co nejvíce potravy pro zimní období.Jako každý úplněk, hodí se dělat jednoduché rituály pro ochranu, věštění, pro naši další kariéru. Stejně tak kouzla pro lásku, peníze, a práci se sny.

Každopádně, říjen je hlavně měsícem, kdy vzpomínáme na své předky. Učíme se od nich. Celé tohle období vyvrcholí na Dušičky, nicméně již teď se hranice mezi oběma světy stává tenčí a tenčí.

Vystavte jejich fotografie, zapalte svíčku, prohlédněte si stará alba, poděkujte. Poděkujte za všechno. Neboť to byli právě oni, kteří utvářeli vaší cestu a váš život.Barvami tohoto úplňku je tmavě modrá, černá, tmavě fialová.
Bylinami růže a máta.
Kameny, které můžeme využít jsou např. obsidián, ametyst, turmalín (mimochodem - všechno jsou velmi mocné ochranné kameny).
Elementem je Vzduch.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení