Dubnový úplněk

V dubnu se jedná o tzv. růžový Měsíc. Růžový proto, že v tuto dobu rozkvétají plaménky, drobné květinky, ohlašující příchod jara (podle starého farmářského almanachu z USA).


Jinak je nazýván též Měsícem vajec, Měsícem, kdy klíčí tráva, ad.Jaro už se rozvinulo v plné síle, tráva je svěže zelená, rozkvétají první květiny na loukách, zahradách, i v lesích.
Ptáci zpívají nejen za slunečného dne, ale i za deštivého a větrného.
Duben je měsícem plodnosti a veselí. Důležitá je víra v budoucnost a čekávání hojnosti. Stejně jako v březnu, máme i v dubnu možnost zasadit semínka věcí budoucích, našich přání a snů, a najít odvahu tyto věci uskutečnit.

 Je důležitým časem pro partnerství, přátelství, oslavy, lásku. Přináší do našich životů světlo a svěží vítr.
Tento úplněk umí velmi dobře zdůraznit to, co máme pečlivě skryto v podvědomí. Umožňuje nám nalézt nové pravdy, nové pohledy na některé věci.Opět připomínám, že vliv úplňku je patrný cca 2,5 dne před a 2,5 po hlavním čase úplňku.

Růžový Měsíc nám pomáhá i v uzdravení, ať už fyzické, nebo psychické stránce.

Můžeme použít třeba tuto krátkou modlitbu, či přání, zaříkávadlo, kouzlo,.... Záleží na vás, jak to chcete nazvat.

"Propouštím věci minulé, abych uzdravila svou mysl.
  Nechávám odejít bolest, abych uzdravila své tělo.
  Pohřbím všechna traumata , abych uzdravila svou duši.
  Volám k sobě světlo Měsíce a Matky, aby mi pomohli uzdravit se, a zacelit všechny rány na těle i na   duši.
 Přijímám nový život a hojnost, a tak se taky stane."

Nemusíte určitě odříkat slovo do slova. Přizpůsobte si tuto malou meditaci, jak bude nejlépe vyhovovat vám, vašemu záměru.
Opakujte několikrát za sebou a snažte se co nejlépe koncentrovat na slova, která odříkáváte a představujte si to dobré, co během krátké chvilky přijde!

 
Zdroj obrázků: Pinterest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení