Březnový úplněk

Březnový úplněk se nazývá také Měsícem popela, větrů, červů, mízy, semen a kůry (myšleno zemské kůry).Půda se ohřívá vlivem slunečních paprsků a v čase předjaří se začínají probouzet všichni ti červíci, žížaly, a další drobní živočichové, jejich aktivita stoupá. Míza začíná proudit a všechno v přírodě se připravuje na nástup jara.
Březnový úplněk je časem prvního setí - a to jak ve smyslu zahradnickém, tak i ve smyslu osobním. Po tom, co jsme se v zimě věnovali hlavně sami sobě, přišel čas najít v našem životě rovnováhu.
Už bychom měli vědět, jakým směrem se letos vydáme, co chceme a co očekáváme. A nezbývá tedy nic jiného, než "zasít" tyto věci do našich srdcí.

Opět je tady období mezi temnotou a světlem, tentokrát však světlo začíná vítězit.

Je čas odstranit veškeré zbytky negativity, starých věcí, nepořádku. Vše, co ještě po zimě zůstalo, musíme poslat pryč. Abychom měli prostor přijmout věci nové,  a s nimi hojnost a štěstí.

Velmi vhodná jsou kouzla pro odstranění strachů, negativity, a zejména - pro hojnost financí.

Nemusíte vytvářet žádná složitá kouzla a rituály...postačí využít zelenou svíčku (pozor, svíčky by měly být probarveny skrz naskrz, ne jen obalené barvou), pokud vlastníte esenciální olej z máty, potřete svíčku. Pohodlně se posaďte, uzemněte se, a zaměřte svou pozornost na sebe a do sebe. Formulujte si v hlavě jednoduchou zaklínadlo, nebo mantru, pro přivolání peněz. Postačí jedna nebo dvě věty. Soustřeďte se na ni, opakujte si ji. Můžete ji samozřejmě i vyslovit nahlas.
Myslete na tuto svoji větu co nejčastěji, ráno po probuzení, během dne, večer. Vyvarujte se myšlenek typu - nemám dost peněz...jsem chudá...nemůžu si to koupit. Jakmile začnete přemýšlet o penězích ve smyslu, že NEjsou, tak také nikdy NEbudou :-)

Barvami tohoto úplňku jsou zelená, žlutá nebo lila.
Rostlinami tymián, bukvice lékařská,..
Kamenem pak heliotrop nebo akvamarín.


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení