SAMHAIN - svíce

1 hodnocení
 
 
  • 1 z 2

Dušičky, čarodějnictví, magie, život, sklizeň. Onyx.

Limitovaná edice.

Dostupnost Momentálně nedostupné
349 Kč
Kód produktu 339
Kategorie Svíce & svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Samhain je spojením svátku zesnulých a poslední sklizně. Zároveň označuje polovinu cesty mezi podzimní rovnodenností a zimním slunovratem. Opona mezi světy je v tuto dobu nejtenčí a vzájemně se vše prolíná. S úctou vzpomínáme na své předky a zapalujeme pro ně svíce.

Tradičně se tento svátek slaví večer 31. října jako Nový rok čarodějnic.Je časem změny a sebereflexe, odpuštění a poděkování. 

Připravujeme se na tmavé období bez slunečného svitu, odpočíváme a zaměřujeme se na naše nitro.

 

I my sami v sobě uzavíráme jeden cyklus, zhodnotíme, co se nám povedlo a co ne. Na pár týdnů se ponoříme společně s celou přírodou do ticha a temnoty, odpočíváme a připravujeme se na další období.

V tomto čase starý Bůh umírá a bude dlít v zemi mrtvých, dokud se opět nezrodí na svátek Yule - zimní slunovrat.

Jak se dny zkracují a tmy přibývá, ztenčuje se i závoj mezi naším, fyzickým, světem a světem duchovním. Vzpomínáme na své předky, prosíme je o pomoc a vedení.

Samhain má všude mnoho jmen - Halloween, Noc všech Svatých, Festival mrtvých, apod. U nás jej slavíme jako Dušičky.

Aroma růžového dřeva pracuje společně pelyňkem, jeřabinou, černým bezem a diviznou. Růžové dřevo podporuje naše spojení s božstvy, naši intuici i další psychické schopnosti. Pomáhá nám obnovit svoji vnitřní sílu  a sebedůvěru.

Pelyněk je bylinou jasnozřivosti, je tedy vhodný při věštění. Plody jeřábu jsou od hluboké minulosti spojeny s čarodějnictvím a magií. Na jejich plodech je znamení pentagramu, symbolu ochrany. Jeřabina je významnou bylinou Samhainu, neboť nás spojuje s duchy a elementály. Odhání nežádoucí bytosti i negativní energii. Spojuje nás s moudrostí předků. Černý bez a květy divizny nás propojují s duchovním světem.

Každá svíce je ozdobena několika menšími kousky onyxu. Onyx a jeho hluboká čerň nás obklopí magií. Posiluje naši intuici a také pohlcuje veškerou negativní energii. Významně chrání každého, kdo jej má ve své blízkosti, a to zejména před těžkými nemocemi a neštěstím. Propojuje naše tělo s naší duší a přispívá tak k celkové rovnováze. 

Využít svíci můžete celé období až do svátku zimního slunovratu (Yule).

TIP: Každý krystal lehce očistíte od zbytků vosku mýdlem a teplou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.