Svíce & svíčky

Ručně vyrobené svíce z přírodního sojového či palmového vosku. Knot je ručně vycentrovaný. 

Proč používat svíce z přírodních vosků si můžete přečíst ZDE

Vosky neobsahují pesticidy, herbicidy a další toxické látky. Doba hoření je až o 50% delší než u parafínových svící.

Vůně je vytvořena směsí 100% přírodních esenciálních olejů či vonných olejů, svíčky neobsahují žádné těžké chemikálie, žádná ze složek nebyla testována na zvířatech.

100% esenciální oleje - silice získávané přímo z rostlin, mají aromaterapeutické účinky na emoce, psychiku i činnost vnitřních orgánů.

vonné oleje - jedná se o oleje vytvořené člověkem za použití přírodních látek. Vonné oleje od využívaného dovozce jsou vysoké kvality a určeny pro kosmetické použití. Nemají žádné terapeutické účinky, to ovšem neznamená, že jsou jakýmkoli způsobem méněcenné. Dodávají především vůni a často se využívají v případech, kdy je nemožné, velmi nákladné nebo dokonce neetické získat pravý esenciální olej (např. ambra, mošus, aj.).

Svíčky obsahují kousky bylin a polodrahokamy (velikost 2 - 4 cm, dle dostupnosti a ceny na trhu). Myslete prosím na to, že kameny jsou v každé svíčce jiné (podle skladových zásob dodavatele) -  velikostí, barvou, tvarem. Foto je vždy ilustrativní!

Hliníkové dózy lehce vymyjete vodou a mýdlem. Dále je můžete využít na cokoli v domácnosti. Jsou v objemu 250 a 180 ml.

TIP: Nechte svíčky vždy dostatečně rozhořet a rozpustit jejich celou povrchovou vrstvu, předejdete tak vytvoření kráteru. Před použitím zkraťte knot na cca 0,5 cm. Krystal můžete před zapálením vyjmout nebo ponechat až se rozpustí povrchová vrstva a vyjmout později (pozor - jsou horké!). Nenechávejte kameny ve svíčce po celou dobu pálení.

 
30
349130349

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.